Skuteczny detoks organizmu?

Po co mi detoks organizmu? Jaki jest sens regularnego oczyszczania organizmu, gdy cały czas narażeni jesteśmy na toksyny? Czy istnieje skuteczny sposób oczyszczania naszego wnętrza, którego efekty utrzymają się przez dłuższy czas? Czy detoksykacja musi być taka droga? Wiele osób dzień w dzień zadaje sobie podobne pytania. Spora grupa nie wierzy w pozytywne działanie zabiegów detoksykujących. Jeszcze inni uważają, że jest to zwykłe marnotrawienie pieniędzy. Prawda jest taka, że czy chcemy, czy nie – dzień w dzień narażeni jesteśmy na negatywne działanie szkodliwych substancji.

W tym miejscu większość z Was na pewno się oburzy. W końcu jecie tylko zdrowe produkty, dbacie o linie, unikacie fast-foodów i napojów gazowanych. Niestety, toksyny znajdują się wszędzie – nie tylko w jedzeniu. Same produkty żywnościowe też nie są idealne. Pozostałości pestycydów na owocach i warzywach działają jak największa trucizna. Nawet długie mycie nie sprawi, że pozbędziemy się ich do końca. Gdzie jeszcze kryją się zanieczyszczenia? Wszędzie. W kosmetykach i perfumach, w powietrzu, w sklepie, w szkole i na dworze. Każdy z nas otoczony jest chemią, która różnymi sposobami przedostaje się do naszego wnętrza.

Skuteczny sposób, czyli jaki?

Oczyszczanie organizmu to proces, który bez wątpienia sprawdzi się w przypadku każdego – niezależnie od wieku. Jako że jest on bezpieczny, nie musimy bać się o żadne skutki uboczne. Detoksykacja winna przebiegać wyłącznie przy użyciu naturalnych środków – przede wszystkim ziół. Większość domowych sposobów jest nieskuteczna bądź ich efekty są nietrwałe. Jedno- czy dwudniowa głodówka, mimo że oczyszcza nasz organizm – musiałaby być powtarzana kilka razy w tygodniu, aby przyniosła spodziewane efekty. To niestety może być bardzo niezdrowe.

A może Fibre Select?

Tak jak wspomnieliśmy, kluczem do sukcesu są zioła… Chodzi jednak o konkretne rośliny, a nie pierwsze lepsze zerwane na łące. Fibre Select zawiera wszystkie niezbędne w przypadku detoksykacji zioła: mikronizowany błonnik jabłkowy (Malus Mill.), łupinę nasienną babki jajowatej (Plantago ovata), mikronizowany błonnik lniany (Linum usitatissimum), oligofruktozę z korzenia cykorii (Cichorium L.), a także inulinę z korzenia cykorii (Cichorium L.) oraz gumę guar, czyli galaktomannan z bielma nasion Guar. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj łupina nasienna babki jajowatej. To właśnie ona odpowiedzialna jest za gruntowne oczyszczanie całego przewodu pokarmowego, ze szczególnym uwzględnieniem jelit. Fibre Select doskonale reguluje pracę układu trawiennego, pozwala raz na zawsze pozbyć się problemów takich jak zaparcia, wzdęcia czy biegunki, hamuje rozwój chorób (nawet nowotworów) układu pokarmowego, a przy okazji reguluje metabolizm.

 

Fibre Select jest wyjątkowy, bowiem działa zupełnie inaczej niż znane nam środki na oczyszczanie. Jego regularne spożycie pozwala raz na zawsze pozbyć się z organizmu wszelkiego rodzaju toksyn, złogów i innych zanieczyszczeń. Co więcej, decydując się na detoks z jego udziałem, nie musimy radykalnie zmieniać naszej diety czy nawyków żywieniowych. Wystarczy, że 2 razy dziennie będziemy zażywać określoną ilość błonnika, a bardzo szybko zauważymy pierwsze efekty.

No votes yet.
Please wait...