Dlaczego faceci kochają zołzy?

by OczyszczanieJelita.pl Posted on 381 views 2 comments

Mężczyźni kochają silne kobiety. Kobiety z charakterem. Kobiety, które mają swoje zdanie i potrafią pokazać pazurki. Nie furiatki, nie psychopatki, nie spokojne – mimozy. Faceci kochają zołzy! Dlaczego takie kobiety cieszą się powodzeniem wśród mężczyzn? Przede wszystkim dlatego, że mają swoje zdanie i potrafią walczyć o siebie. Są inteligentne i zaradne. Nie płaczą, nie histeryzują potrafią wyjść obronną ręką z każdej, nawet najcięższej sytuacji. Poza tym mężczyźni twierdzą, że kobiety z charakterem są piekielne seksowne! O wiele bardziej niż te płaczące w kącie i użalające się nad swoim losem. Zresztą nikt nie lubi takich osób… Nie tylko w życiu dorosłym. Osobiście niezbyt dobrze wspominam takie koleżanki z dzieciństwa. Budzą we mnie złe emocje… A w sumie wcale tego nie robią. Właśnie dlatego, że były nijakie.. Bez wyrazu.

Dlaczego faceci kochają zołzy?

 • Kobietom od maleńkości wmawia się, że powinny być miłe i dobre. Dbać o dom, dzieci i słuchać się męża! Zdarza się, że niektóre z nas zatracają się w tym postanowieniu. Są miłe wbrew własnej woli. Nie mają własnego zdania. Potrafią tylko przytakiwać. Mężczyźni nie lubią nudy. Kochają adrenalinę, a taka kobieta z pewnością jej nie dostarczy! Chcą porozmawiać z kimś, kto ma coś do powiedzenia. Ma swoje racje i potrafi postawić na swoim.
 • Mężczyźni lubią flirtować. Lubią się przekomarzać, wysyłać zaczepne sygnały. Kiedy kobieta robi to samo, potrafi zaskoczyć ich ciętą ripostą – są wniebowzięci. Nie wiedzą, co to nuda. W związku panuje świeżość i gorąca atmosfera podsycana odrobiną pikanterii.
 • Mężczyznom imponują kobiety stanowcze! Takie, które potrafią szybko sprowadzić ich na ziemię! W sytuacjach w których on zachowuje się jak dupek, powinna zafundować mu zimny prysznic i zwrócić mu uwagę. Wówczas on będzie ją szanować Mężczyźni kochają proste kobiety. Takie, które nie stosują żadnych głupich gierek. Są po prostu sobą. Nikogo nie udają, niezależnie od miejsca czy sytuacji.

Czy warto być zołzą? Niektórzy twierdzą, że to cecha wrodzona, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją nabyć! Nie chodzi tutaj o to, aby być babochłopem. Chodzi tutaj o to, aby twardo stąpać po ziemi. Mieć swoje zdanie. Nie dawać się tłamsić, nie histeryzować… Nie ma w tym w niczego fajnego. Ani dla naszego otoczenia, ani dla nas samych. Żyjemy w XXI wieku! Jesteśmy cywilizowanymi ludźmi i potrafimy ze sobą kulturalnie rozmawiać. Wymieniać się poglądami. Kobieta, która ma „kręgosłup” i charakter to skarb! I nawet jeśli czytasz ten tekst będąc singielką, to stań się taką zołzą sama dla siebie. Odrobina egoizmu i świadomość własnej wartości, nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Wręcz przeciwnie – pomogła wielu osobom!

Nie bez powodu mówi się, że każda potwora znajdzie swojego amatora. Kobiety zołzy nie zaspokoją potrzeb każdego mężczyzny. To idealna kandydatka na żonę dla prawdziwego silnego faceta – twardziela, który nie zażąda rozwodu po kilku latach małżeństwa. Panowie o słabych nerwach, tzw. „ciepłe kluchy” odpadną w przedbiegach. Nie uniosą związku z taką kobietą!

 

No votes yet.
Please wait...

Author

OczyszczanieJelita.pl

Misją naszego portalu jest popularyzacja wiedzy na temat zdrowia i aktywnego stylu życia. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy przestrzeń, w której znajdziecie fachowe porady z zakresu zdrowia, dietetyki, sportu oraz urody. Chcemy zachęcić Was do dbania o siebie oraz swoich najbliższych!

2 comments

 1. Kobieta powinna być charakterna. Tak samo, jak i facet… Dobrze mieć swoje zdanie. Nie tylko w związku, ale generalnie w życiu…

  No votes yet.
  Please wait...
  1. też tak uważam. po prostu zycie z taką osobą jest o wiele ciekawsze, a nie nudne… jak flaki z olejem

   No votes yet.
   Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *